Atrakcyjny dom przy lesie z dodatkową działką bud.

2 730 000   PLN

Opis

Sprzedamy wyjątkowo położony dom w ramach miasta Poznania, połączony zielenią swojego ogrodu bezpośrednio z drzewami LASKU MARCELIŃSKIEGO !!!  .

Nieruchomość składa się z dwóch  działek budowlanych o powierzchniach : 736 m2 – zabudowanej oraz niezabudowanej: 245 m2 – z możliwością 50 % powierzchni zabudowy  i  2 kondygnacji czyli nawet  powyżej

200 m2 powierzchni użytkowej drugiego budynku – do wykorzystania na potrzeby mieszkaniowe lub użytkowe własne lub komercyjne.

Zjawiskowa lokalizacja pozwala na wypoczynek w ciszy, korzystając jednocześnie z czystego, leśnego powietrza na całej posesji i we wnętrzu budynku.  Willa znajduje się na terenie zamkniętego, kameralnego osiedla. Cały ogród otaczają wysokie i gęste tuje, zapewniające poczucie całkowitej prywatności. Kilkanaście minut zajmuje dojazd z domu do centrum miasta, obwodnicy miejskiej, na lotnisko czy na pole golfowe. Funkcjonalnie zaprojektowany rozkład pomieszczeń pozwala zarówno na komfortowe realizowanie potrzeb mieszkaniowych jak i na zdalną pracę.

Na parterze znajdują się : przedsionek z wejściem do garażu, przestronny hall z szafą garderobianą i reprezentacyjnymi schodami, okazały salon z kominkiem ( 42 m2) i szerokim przeszkleniem z widokiem na zieleń lasu otaczającą budynek, duża funkcjonalna kuchnia ( 21 m2) z wejściem do salonu oraz wyjściem na taras (okna kuchni sąsiadują bezpośrednio z drzewami lasu w postaci dorodnych klonów, sosen i brzóz… ) Z kuchni i z salonu wychodzi się na duży taras o powierzchni ponad 70 m2, stanowiący część wypoczynkową od strony południowo-zachodniej. Dodatkowa, niższa część tarasu ponad 20 m2 wykorzystywana jest pod rozkładany basen. Odrębny pokój ( 14 m2 ) z własną łazienką, wyposażoną w dwuosobową kabinę prysznicową z funkcją sauny posiada 3 okna wykuszowe z widokiem na ogród i las, do którego można wyjść własną furtką ! Ponadto na parterze mieści się toaleta oraz kotłownia z piecem 2 funkcyjnym gazowym marki Viessmann. Całość powierzchni parteru to 122 m2 + garaż 26 m2 z systemem półek i regałów.

Na piętrze o powierzchni użytkowej 92 m2 zlokalizowano  :trzy wygodne pokoje o powierzchni powyżej 20 m2 każdy, sypialnię z własnym balkonem, gabinet – z wygodnymi miejscami do pracy i przeszkloną biblioteką na całą ścianę, sypialnię małżeńską – z dodatkową garderobą, łazienkę 13,5 m2 – wyposażoną w wannę z hydromasażem, prysznic, bidet oraz z wydzieloną pralnią za przesuwnymi lustrzanymi drzwiami, do łazienki można wejść bezpośrednio z sypialni lub z hallu. Zarówno z sypialni małżeńskiej jak i z gabinetu wychodzi się na duży balkon-taras z widokiem na połacie zieleni sąsiadującego bezpośrednio lasu. 

Na poddaszu urządzono pokój pracownię o powierzchni ok 26 m2 z 4 oknami dachowymi oraz osobną część z 2 oknami, stanowiącą dodatkową garderobę i przechowalnię strychową.

Całość stanowi przemyślaną architekturę uniwersalnego wnętrza z ponadczasowym i funkcjonalnym układem pomieszczeń o komfortowych powierzchniach mieszkalno – użytkowych, a unikalna i niedostępna na rynku nieruchomości lokalizacja działki pozwala potraktować przedmiotową ofertę jako atrakcyjną inwestycję na każde czasy..

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa !!

Zapraszam do uzgadniania terminu prezentacji nieruchomości..!! –  tel 601736869 GRACJAN ZALEWSKI – LICENCJA PAŃSTWOWA UM i RM nr 654

Pomimo że pracownicy naszego biura przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Oferta nr 139320255 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły oferty

  • Numer: 139320255
  • Rok budowy: 2006
  • Typ: Domy
  • Bez prowizji: Tak
  • Status: Sprzedaż
  • Miejscowość: Poznań
  • Powierzchnia: 265 m2
  • Działka: 981 m2
  • Ilość pokoi: 6
  • Łazienki: 3