Przeźmierowo to jedna z najczęściej wybieranych lokalizacji w przypadku mieszkań na sprzedaż. Dzieje się tak nie bez przyczyny – miejscowość ta znajduje się w bardzo korzystnym miejscu na mapie, stanowiąc idealne połączenie sielankowej przestrzeni i bazy wypadowej znajdującej się blisko dużego miasta, jakim jest Poznań. Nasze biuro nieruchomości w Przeźmierowie przygotowało niebanalne rozwiązania mieszkaniowe niezależnie od indywidualnego gustu!

425 000   PLN
595 000   PLN
595 000   PLN
470 000   PLN
450 000   PLN

Proponowane przez nas nieruchomości w Przeźmierowie zaprojektowane zostały do codziennego użytkowania, niezależnie od tego, czy będzie to modernistyczna kawalerka, estetyczne mieszkanie trzypokojowe czy dom wykonany w szlachetnej prostocie – każde dopasowane do Państwa potrzeb. W Przeźmierowie mieszkania na sprzedaż zaskakują szeroką gamą kolorystyczną pomieszczeń, stabilną konstrukcją i nieszablonowym wystrojem. Znajdą tu Państwo zarówno mieszkania przy lesie, jak i te w pobliżu centrum, dzięki czemu bez problemu można poruszać się tam bez samochodu.
Nasza oferta bogata jest nie tylko w mieszkania na sprzedaż, ale także na wynajem, które w Przeźmierowie występują w wyjątkowo atrakcyjnych cenach przy zdumiewających metrażach. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami nieruchomości!