Szukasz dobrego kredytu ?

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów rozszerzyliśmy profil naszej działalności, oferując tym samym możliwość współpracy z naszym doradcą finansowym. Teraz pomożemy Państwu, nie tylko znaleźć swoje wymarzone „m”, ale także dobrać najlepszy kredyt na jego sfinansowanie. I to bez żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą finansowania zakupu !

Znalezienie dobrego kredytu nie jest łatwe: na rynku działa wiele banków i instytucji finansujących potrzeby mieszkaniowe, oferujących pożyczki gotówkowe i zachęcających do zadłużenia się na inny cel. Rolą niezależnego doradcy jest zbadanie zdolności kredytowej, porównanie ofert, wskazanie zalet i wad poszczególnych produktów, oraz pomoc w wyborze i wynegocjowaniu najkorzystniejszej oferty.

Współpracujemy z około 20 bankami, a w naszej ofercie znajdują się kredyty hipoteczne , konsolidacyjne, refinansowe i gotówkowe oraz ubezpieczenia majątkowe.

Jeśli chcielibyście Państwo zasięgnąć opinii specjalisty lub umówić się na spotkanie w sprawie kredytu lub jego porównania z wcześniej otrzymanymi warunkami prosimy o przesłanie poniżej załączonego formularza .

Zapytaj o kredyt