Zgłoś nieruchomość


* wymagane zaznaczenie zgody

Oglądamy nieruchomość

Współpracę rozpoczniemy od obejrzenia Twojej nieruchomości. Posiłkując się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomożemy Ci ustalić optymalną cenę wyjściową transakcji, a następnie uważnie przeanalizujemy dokumenty i uszczegółowimy warunki współpracy. Podczas spotkania poznasz agenta, któremu powierzymy kompleksową opiekę nad Twoją nieruchomością.

Podpisujemy umowę

Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków przedstawionych na spotkaniu i doprecyzowaniu szczegółów z agentem nieruchomości podpiszemy stosowną umowę, która stanowi jasną gwarancję przyszłej współpracy.

Zapewniamy najlepszą reklamę

Teraz Twoja oferta pojawi się w kilku głównych portalach z branży nieruchomości. Zadbamy o to, by odznaczała się wyjątkowością, brakiem sztampy i zachęcała klienta do szybkiego kontaktu.
Wyeksponujemy ją również na stronie gracjan.com.pl i umieścimy w naszej wewnętrznej, obszernej bazie klientów. Nasi specjaliści zadbają o intensywne działania marketingowe w Internecie, promujące Twoją nieruchomość wśród szerokiej grupy odbiorców.

Dopełniamy formalności

Po znalezieniu nabywcy lub najemcy , zadbamy o prawidłową i bezpieczną sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Wyręczymy Cię we wszystkich najważniejszych formalnościach transakcji, czuwając nad podpisaniem umowy przedwstępnej, dokumentami kredytowymi czy też organizacją aktu notarialnego.

Działamy „pod klucz”

Jesteśmy obecni przy przekazaniu kluczy – najprzyjemniejszym momencie procesu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Sporządzamy niezbędne protokoły i pomagamy w rozliczeniu mediów, podczas gdy Ty cieszysz się z finalizacji udanej transakcji.