Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem!

Opis

Dom jednorodzinny, jednokondygnacyjny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 122 m2.
Dom wybudowany zgodnie z indywidualnym, niestandardowym projektem, w stylu skandynawskim. Na elewacji żółty klinkier, stonowany grafitową cegłą oraz grafitowymi dodatkami.
Dom posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń co pozwala na elastyczną aranżację wnętrz. W projekcie uwzględniono duże przestronne okna, które zapewniają ciekawą grę naturalnego światła. Całość nawiązuje do współczesnych trendów, jasny kolor klinkieru ociepla budynek i nadaje mu przytulności.
Posesja jest w całości ogrodzona i zagospodarowana, posiada jedną kondygnację nadziemną (parter), z antresolą.
Budynek składa się na parterze z: hol wejściowy, kotłownia, kuchnia z jadalnią, salon z instalacją kominkową, 2 łazienki, sypialnia, sypialnia z garderobą, poddasze pełniące funkcje schowka.
Nieruchomość jest w pełni uzbrojona: prąd, woda, c.o., c.w.u, ogrzewanie podłogowe oraz odkurzacz centralny.
W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna rezydencjonalna.
Poza budynkiem mieszkalnym na działce znajduje się budynek warsztatowo-garażowy, murowany z automatyczną bramą wjazdową.

Opis terenu:
Działka o powierzchni 2550m2 nieutwardzona. Dużą część stanowi obszar trawiasty poza tym bardzo rozmaite nasadzenia, w tym drzewa owocowe. Na posesji znajdują się dwa naturalne oczka wodne, a przejście nad nimi umożliwia murowany zdobiony kamieniem polnym mostek.

Opis techniczny:
Obiekt wykonywany w technologii murowanej. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany – zewnętrzne i wewnętrzne murowane, ocieplone. Dach – wielospadowy, konstrukcji drewnianej, kryty dachówką. Obróbki blacharskie – rynny, rury spustowe. Stolarka okienna – pcv. Stolarka drzwiowa – zewnętrzna antywłamaniowa. Wykończenie – podłóg: panele, płytki, ściany: tynkowane, szpachlowane, malowane. Budynek ocieplony.
Przedmiotowa nieruchomość wyposażona jest w następujące instalacje: prąd, woda, kanalizacja, c.o, c.w.u. z pieca na ekogroszek i na paliwo stałe, solary do c.w.u., ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz, wentylacja, domofon.

Parter 1 hol wejściowy 4,90m2
Kotłownia 5,90m2
Kuchnia z jadalnią 27,50m2
Salon 21,90m2
Komunikacja 18,80m2
Łazienka 2,90m2
Sypialnia 11,90m2
Łazienka 5,90m2
Sypialnia z garderobą 13,80m2
Składzik 8,50m2

Komunikacja:
Poznań – 34km
Oborniki wielkopolskie – 8km
Murowana Goślina – 23km
Wągrowiec – 27km
Piła- 62km
Stacja kolejowa – 2km

Okolica:
Ukształtowanie terenu i okolica odpowie na potrzeby zarówno ludzi bardzo aktywnych jak i tych ceniących spokój. Sama działka bezpośrednio graniczy z lasem państwowym, w odległości kilku kilometrów znajdują się jeziora Nienawiskie, Rogozińskie oraz Puszcza Notecka.

W promieniu kilkuset metrów od nieruchomości znajdziemy wszystkie niezbędne usługi, placówki edukacyjne oraz miejsca rekreacji (las przy granicy z działką), powstający zbiornik retencyjny, szkoła podstawowa, przedszkola, market, skatepark, place zabaw, apteki, paczkomaty itp.

Powiat obornicki jest jednym z 31 powiatów Województwa Wielkopolskiego. Położony na północ od aglomeracji poznańskiej w jej bezpośrednim sąsiedztwie, nad rzekami: Wartą, Wełną i Flintą. Graniczy z pięcioma powiatami: poznańskim, chodzieskim, szamotulskim, wągrowieckim oraz czarnkowsko- trzcianeckim. Obszar powiatu obornickiego pokryty jest stosunkowo gęstą siecią dróg kolejowych o dużym znaczeniu dla transportu pasażerskiego i towarowego. Położony jest wzdłuż drogi krajowej Poznań – Koszalin i linii kolejowej łączącej stolicę Wielkopolski z Pomorzem Środkowym. Powiat obornicki to także atrakcyjny teren pod względem gospodarczym i inwestycyjnym. Bliskość Poznania, interesujące położenie geograficzne i komunikacyjne decyduje o tym, że to teren atrakcyjny dla inwestowania. Wzrasta także liczba budownictwa jednorodzinnego na terenie powiatu.

Kontakt i prezentacja 535425300 Agnieszka Noske
CENA  PODLEGA  NEGOCJACJI !

Pomimo że pracownicy naszego biura przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Oferta nr 140010255 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły oferty

  • Numer: 140010255
  • Typ: Domy
  • Bez prowizji: nie
  • Status: Sprzedaż
  • Miejscowość: Jaracz
  • Powierzchnia: 122 m2
  • Działka: 2 550 m2
  • Ilość pokoi: 4