Bezczynszowy lokal w centrum miasta!

Opis

Oferta bezprowizyjna z rynku pierwotnego od dewelopera!!!

Pozostał jeden lokal od strony ul. Stefanowicza!

Nowy budynek  dwu-lokalowy o podwyższonym standardzie  w Śródmieściu Obornik, blisko Centrum Miasta,  placówek handlowych, usługowych, urzędów, Obornickich Łazienek, terenów spacerowych i rekreacyjnych, z podziałem na lokale dwupoziomowe  z ogródkami po ok 108 m2 dla każdego lokalu.
Miejsca postojowe w cenie !!!  – PO DWA DLA KAŻDEGO LOKALU.

Budynek położony w doskonałym punkcie przy skrzyżowaniu ul.Jagiellońskiej a Stefanowicza, co daje olbrzymie możliwości wykorzystania lokali, zarówno na cele mieszkalne, jaki i użytkowe ( np. siedzibę firmy, gabinety, biura, usługi itp.itd. )
Nieruchomość z pełną infrastrukturą i uzbrojeniem, umożliwiająca wykorzystania zalet lokalizacji na potrzeby spokojnego zamieszkiwania lub widocznego miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej oraz połączenia tych funkcji.

Lokale zaprojektowano w nowoczesny i funkcjonalny sposób – z podziałem na przestronne pokoje dzienne połączone z aneksami kuchennymi oraz dodatkowo trzy odrębne sypialnie na piętrze, spore łazienki plus WC.
Zastosowane nowoczesne i energooszczędne materiały budowlane (standardowy pakiet gwarancji dewelopera na użyte materiały i wykonane prace) pozwolą na bardzo niskie koszty zamieszkiwania – całkowicie pozbawione opłat stałych związanych z zarządzeniem czy wspólnotą – podobnie jak we własnym nowym domu jednorodzinnym – zostanie zainstalowane odrębne ogrzewanie co gaz w każdym z lokali, ogrzewanie podłogowe ( na całej powierzchni).
We wszystkich oknach rolety zewnętrzne, w dużych oknach z napędem elektrycznym, marmurowe parapety, okna trzyszybowe.
Chodnik prowadzący do wejść do lokali oraz miejsce z przeznaczeniem na parking wyłożone zostaną kostką Camino nero ( Gladio).

Rezerwacja i sprzedaż tel. 535 425 300 Agnieszka Noske

Pomimo że pracownicy naszego biura przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Oferta nr 138960255 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły oferty

  • Numer: 138960255
  • Rok budowy: 2022
  • Typ: Domy
  • Bez prowizji: Tak
  • Status: Sprzedaż
  • Miejscowość: Oborniki
  • Powierzchnia: 89 m2
  • Działka: 108 m2
  • Ilość pokoi: 4
  • Łazienki: 1