Atrakcyjny dom z dużym ogrodem..!

1 450 000   PLN

Opis

Sprzedamy atrakcyjnie położony dom jednorodzinny z dużym , zagospodarowanymi zadbanym ogrodem , zlokalizowany w spokojnej części przedmiejskiego osiedla nowszych domów jednorodzinnych , z wygodnym i szybkim wyjazdem w kierunku Poznania. Dom zaprojektowano z podziałem na strefę dzienną z obszernym salonem , jadalnią i otwartą kuchnią  oraz strefę prywatną z osobnymi pokojami , łazienką , toaletą i sypialnią małżeńską z zupełnie odrębną łazienką i garderobą !! Dodatkowo na poddaszu pokój do pracy lub hobby o powierzchni ok 30 m2 + garaż 25 m2 w parterze budynku.

Z salonu z kominkiem wchodzimy na obszerny taras z którego wchodząc do ogrodu napotykamy na kącik grillowy  i dalej część wypoczynkową z altaną ogrodową oraz  dużą wiatą  pod drugi samochód.

Dom wybudowany w 2009 roku w  technologii podwójnego muru z wełną mineralną pomiędzy ( niskie rachunki za ogrzewanie gazem ) , podłączono do wszystkich mediów wraz z kanalizacją i światłowodem , zainstalowano klimatyzację w salonie i na poddaszu a 6 lat temu poddano generalnemu remontowi wraz z nową kuchnią , podłogami , nową łazienką i garderobą , sypialnią, kominkiem i zmianą wnętrza na nowoczesne.

Szeroka działka przylega do utwardzonej , zagospodarowanej i oświetlonej ulicy , pozwalając na wybudowanie jeszcze jednego domu jednorodzinnego jedno lub dwulokalowego .
Kontakt i prezentacja : Gracjan Zalewski  licencja zawodowa nr 654  tel 601736869

Pomimo że pracownicy naszego biura przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Oferta nr 138750255 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły oferty

  • Numer: 138750255
  • Typ: Domy
  • Bez prowizji: nie
  • Status: Sprzedaż
  • Miejscowość: Oborniki
  • Powierzchnia: 165 m2
  • Działka: 1 770 m2
  • Ilość pokoi: 5